Pracownik ochrony

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa

2016-11-22

Międzynarodowa firma z branży FM zatrudni pracownika ochrony.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie podległych obiektów,

Kontrola monitoringu,

Zapewnienie pełnego komfortu pracownikom i gościom podległych obiektów,

Przestrzeganie procedur,

Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

Niekaralność,

Dyspozycyjność,

Znajomość systemów kontroli dostępu, telewizji przemysłowej.

Mile widziana znajomoś j. angielskiego.

Oferujemy:

Pracę w systemie 12/24 lub 24/48h

Pracę zlokalizowaną na Warszawskim Mokotowie, Żoliborzu lub w Centrum.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!