Kierownik Działu Farmacji

klient GoWork.pl

Chorzów

2016-11-23

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • nadzór merytoryczny nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki szpitalnej,
  • dokonywanie zamówień leków,
  • zaopatrywanie w leki podległych oddziałów,
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie z aktualnym prawem wykonywania zawodu,
  • co najmniej 5-letni staż pracy w zawodzie farmaceuty
  • znajomość przepisów prawa farmaceutycznego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • zaangażowanie i dokładność,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy:

  • praca na etat w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • przyjazne środowisko pracy

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).