Monter części samochodowych

Express People

Trnava

2016-11-22

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Miasto: Trnava, Słowacja

Masz doświadczenie w automotive, albo chcesz je zdobyć?

Chcesz mieć możliwość poznania nowych modeli aut przed innymi?

Mamy dla Ciebie idealną pracę!

Zarabiaj jako monter w branży automotive i zyskaj dobrą pracę!

Miejsce pracy: Trnava, Słowacja

Obowiązki:

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- praca przy montażu części do samochodów marki Peugeot i Citroen,

- stojąca praca zmianowa

Wymagania:

Czego właściwie od Ciebie wymagamy?

- brak przeciwwskazań do pracy stojącej,

- mile widziane doświadczenie w automotive,

- zaradności, samodyscypliny,

- wysokorozwinięte zdolności manualne,

- odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania!

- gotowość do zmiany miejsca zamieszkania,

- gotowość do wyjazdu od zaraz!

Oferujemy:

To chyba nie są wysokie wymagania?:)

Za to my oferujemy:
- pracę do podjęcia od zaraz,
- umowę o pracę,

- wynagrodzenie do 3000 zł netto po okresie próbnym,

- dopłaty do zakwaterowania i bezpłatny przejazd

- stałe podwyżki wynagrodzeń,

- pracę na różnych działach (lakiernia, prasownia, spawalnia, kontrola jakości)

- nasze wsparcie na delegacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!