Pracownik na produkcji

klient GoWork.pl

Nowe Miasta nad Wagiem

2016-11-22

Agencjia Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów do pracy stałej w branży automotive na stanowisku:

Miasto: Nowe Miasto nad Wagiem (niedaleko Bratysławy)

Nigdy wcześniej nie pracowałaś/pracowałeś i chcesz zdobyć doświadczenie?

Chcesz wyjechać z koleżanką/kolegą i podziwiać piękne górskie widoki?

A może w wolnym czasie udaj się na wycieczkę do pięknej Bratysławy!

Połącz pełnoetatową pracę z wakacjami i wyjedź z nami!

Pracuj w miejscu, gdzie po skończonej zmianie możesz udać się na wypad w góry,

nad rzekę albo termy.

Miejsce pracy: Nowe Miasto nad Wagiem

Obowiązki:

montaż świateł od podstaw zgodnie z intrukcją dla znanych marek samochodów,

kontrola jakości gotowych wyrobów,

Wymagania:

+ gotowości do wyjazdu od zaraz

+ dobrego samopoczucia,

+ chęci zdobycia doświadczenia,

+ uśmiechu na twarzy :)

Oferujemy:

+ bezpłatne zakwaterowanie i transport na miejscu,

+ opiekę koordynatora,

+ miłą atmosferę w pracy,

+ obiady na zakładzie pracy po 4 złote,

+ umowę o pracę,

+ cenne doświadczenie w automotive,

+ stały zarobek

+ dodatki za spełnianie norm i pełną obecność w pracy

Bardzo mile widziane Panie oraz pary! Dostaniecie wówczas swój własny pokój!

Wyślij nam kontakt do siebie już dziś!

Telefon 665777031

Prosimy o dopisanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99057 ofert pracy. Sprawdź!