Malarz

Schnellkraft Personalmanagement Polska

całykraj

2016-11-22

Malarz, Praca w Niemczech

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

- praca przy malowaniu  pomieszczeń i elewacji

- szpachlowanie i szlifowanie ścian

Wymagania:

- działalność gospodarcza

- wieloletnie  doświadczenie w zawodzie

- mile widziana  znajomość j. niemieckiego

- własny samochód

Oferujemy:

  • zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

lub kontaktować się pod nr tel. +48  71 3431055

od  poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00