Magazynier

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.

Rzeszów

2016-12-01

Professional Work Service sp. z o.o. (nr rej. 11666) jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: okolice Rzeszowa
Nr referencyjny: RZ 01/11/MG

Zakres obowiązków:

  • Załadunek, rozładunek i kontrola zaplanowanych dostaw
  • Przyjęcie materiałów przy użyciu skanera
  • Kontrola ilościowa otrzymanego towaru i jego rozmieszczenie na magazynie
  • Zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem
  • Kontrola jakości opakowania i ogólnego stanu towaru wysyłanego do klienta

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (warunek konieczny)
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Dobra kondycja fizyczna i zdrowotna
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i awansu zawodowego

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem.

W tytule wiadomości należy podać nr.ref. RZ 01/11/MG

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102323 ofert pracy. Sprawdź!