produkcja, logistyka, ogrodnictwo

VoornePutten Uitzendbureau B.V.

Nowy Dwór Gdański

2016-11-22

     Firma Voorneputten oferuje prace za granica w firmie z 20 letnim stazem. Posiadamy ogrome doswiadczenie w sektorze zatrudnienia. Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Holandii.  Jesli chcesz wiecej informacji, skontaktuj sie z nami.

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

  • Produkcja (pakowanie/ sortowanie/ układanie towarów)
  • ogrodnictwo (sadzenie, scinanie, sortowanie - owoców, warzyw, kwiatów)

Wymagania:

  • kobiety i pary do 40 lat
  • mile widziana znajomsc jezyka obcego, ale nie wymagana

Oferujemy:

  • przejrzystą formę zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki dla rozpoczynających karierę pracowników
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • transport do pracy
  • opiekę polskiego koordynatora

Kazda zainteresowana osobe prosze o kontakt telefoniczy i e-mail maksymalnie do czwartku , wyjazd w piatek. Liczba miejsc ograniczona.

zapraszamy do naszego oddzialu w Slupsku

na ulicy Wilenskiej 7B

+48511455809

adres e-mail: APLIKUJ

oraz kontak do biura w Hadze:

e-mail: APLIKUJ

telefon: +31647023806, +31174760006

adres: Zuideparklaan 264

2574 GT Den Haag

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!