ELEKTRYK

Schnellkraft Personalmanagement Polska

cały kraj

2016-11-22

Elektryk, Praca w Niemczech

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie przy pracach  instalacji elektrycznych, podłączenia okablowania
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego u 1 osoby z teamu
  • Prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
  • Mile widziane ekipy kilku osobowe

Oferujemy:

  • Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie + dieta
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej.

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

lub kontaktować się pod nr tel. +48  71 3431055

od  poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00