Cumownik

Temphory Polska

Gdynia

2016-11-21

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy pochodzącą z Holandii, a istniejącą na polskim rynku od 2006 roku. Zatrudniamy specjalistów do różnych sektorów w branży elektrycznej, metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej dzięki czemu obdarzyły nas zaufaniem największe firmy przemysłu produkcyjnego i stoczniowego w Polsce i za granicą.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Cumownik obsługujący nabrzeża i jednostki pływające
Ref.: Gdańsk/Gdynia/Trójmiasto

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie lin cumowniczych z pokładu,
- mocowaniu cum na nabrzeżu i oddawaniu cum na pokład
- podanie lin cumowniczych na ląd, dociągnięciu nimi jednostki do nabrzeża aż oprze się o odbijacze, a następnie obłożeniu tych lin na polerach.

Wymagania:

· Doświadczenie jako cumownik mile widziane
· Doświadczenie w pracy w porcie/ na statku
· Dobra kondycja fizyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
APLIKUJ, w tytule maile prosimy umieścić nazwę stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Potwierdzeniem naszej rzetelności jest posiadany przez nas certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!