Pracownik produkcji (Czechy, Brno)

Maintec

Brno

2016-11-21

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Montaż kabli i złączy dla branży automotive
  •  Kontrola jakości wykonanej pracy
  • Praca na podstawie wytycznych przełożonych/dokumentacji
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Sprawność manualna
  • Zdolność do rozróżniania kolorów
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność
  • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem – NIE JEST KONIECZNA!

Oferujemy:

  • Legalna praca na umowie czeskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie w Czechach za darmo
  • Organizujemy bezpłatny transport do Czech

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

Mile widziany kontakt telefoniczny: +48 77 453 93 84

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2015 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Certyfikat KRAZ nr 275

Firma Maintec poszukuje kandydatów do pracy przy produkcji w Czechach.
Nie wymagamy znajomości języka obcego.
Organizujemy transport oraz zakwaterowanie. Kontakt
77 453 93 84

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!