Elektromechanik samochodów osobowych (Belgia)

Maintec

Hasselt

2016-11-21

Dla naszego klienta, znanej na belgijskim rynku firmy działającej w przemyśle samochodowym, poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie usterek, praca z narzędziem diagnostycznym
  • Naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów osobowych niemieckich marek (naprawy skrzyń biegów, pomp paliwa, zawieszeń, ABS, EBS, nawigacji, itd.)
  • Wymiana płynów, lamp, itp.
  • Serwisowanie pojazdów

Wymagania:

  • 10 letnie doświadczenie w zawodzie elektromechanika samochodów osobowych
  • Umiejętność diagnozowania i naprawiania usterek mechanicznych, elektrycznych w samochodach osobowych różnych marek
  • Doświadczenie w naprawie układów elektronicznych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie (65€ tygodniowo)
  • Ubranie robocze
  • Zwrot kosztów podróży (do 125 euro)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):

APLIKUJ lub APLIKUJ

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2015 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Certyfikat KRAZ nr 275

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!