Przedstawiciel handlowy samochodów ciężarowych

Profesja

Poznań

2016-11-21

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Sprzedawca – Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Poznań

Gdzie będziesz pracował?

Firma motoryzacyjna, istnieje na polskim rynku od 2007 roku. Głównym obszarem działalności spółki jest remarketing aut używanych, poflotowych i poleasingowych. Sprzedaż pojazdów prowadzona jest bezpośrednio w salonach, a także poprzez portal aukcyjny. Firma świadczy również kompleksowe usługi obejmujące leasing, ubezpieczenia oraz serwis aut.

Zakres obowiązków:

- sprzedaż aut ciężarowych i sprzętu ciężkiego.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży,

- zdolności negocjacyjne i handlowe,

- zainteresowanie branżą motoryzacyjną,

- komunikatywność i wysoka kultura osobista,

- dyspozycyjność i gotowość do delegacji krajowych.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą,

- wynagrodzenie, składające się z podstawy i premii,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny pod numerem 537 597 666.  Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!