Spawacz gazowy

Sanit

Lublin

2016-11-21

Firma SANIT Polska sp. z o.o. oddział Lubelski poszukuje pracownika na stanowisko:

SPAWACZ INSTALACJI SANITARNYCH

SANIT Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży instalacji sanitarnych, oddaną dostarczaniu wydajnych i trwałych rozwiązań w sektorze prywatnym, instytucjonalnym oraz przemysłowym. SANIT buduje markę godną zaufania w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania na stanowisku:

- Uprawnienia spawacza gazowego

- Minimum 3 letnie doświadczenie w spawaniu

- Zdolności manualne

- Znajomość branży sanitarnej

- Rzetelność

Zakres obowiązków:

- Spawanie elementów stalowych metodą 311

- Obróbka rur - cięcie i przygotowanie trasy.

- Zawieszenie elementów instalacji.

- Przygotowywanie powierzchni spawania.

- Obsługa i konserwacja powierzonego sprzętu..

Oferujemy:

- Korzystne wynagrodzenie

- Stabilne warunki pracy

- Możliwość pracy za granicą

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu

lub o kontakt telefoniczny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie u CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: