Project Manager Marketing Automation || Specjalista ds. Obsługi Klienta

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-21

Obowiązki:

  • tworzenie strategii i wdrażanie automatyzacji marketing automation
  • telefoniczna i mailowa obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy
  • wsparcie techniczne związane z platformą SALESmanago

  • optymalizowanie procesów marketingowych i sprzedażowych Klienta

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość jednego z poniższych języków: angielski, włoski, hiszpański, niemiecki;

  • dyspozycyjność 40h/tygodniowo

  • umiejętność zarządzania czasem i planowania
  • inicjatywa, zaangażowanie i rzetelność
  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem mile widziana,
  • nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, wszystkiego nauczymy Cię na naszych wewnętrznych szkoleniach

Oferujemy:

  • pracę przy projektach bardzo znanych zagranicznych i polskich firm
  • wynagrodzenie wprost proporcjonalne do umiejętności i wykształcenia
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie marketing automation oraz branże e-commerce
  • możliwość dołączenia do młodego zespołu pełnego zaangażowanych ludzi
  • dobrą lokalizację biura w centrum Krakowa - ul. Grzegórzecka
  • uzyskanie certyfikowanego dyplomu Specjalisty Marketing Automation
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99561 ofert pracy. Sprawdź!