Pracownik myjni u dealera samochodowego

Profesja

Poznań

2016-11-21

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik myjni

Miejsce pracy: Poznań

Gdzie będziesz pracował?

Autoryzowany dealer samochodowy działający na wielkopolskim rynku do 25 lat. Jako lider w branży, dostarcza swoim klientom pojazdy najwyższej jakości. Świadczy również kompleksowe usługi obejmujące leasing, ubezpieczenia oraz serwis. Firma w nowatorski sposób podchodzi do trendów panujących na polskim rynku motoryzacyjnym, zdobywając wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów.

Zakres obowiązków:

- mycie samochodów poserwisowych,

- pastowanie i polerowanie karoserii,

- odkurzanie wnętrza samochodu,

- czyszczenie tapicerki,

- mycie szyb, elementów plastikowych i gumowych.

Wymagania:

- min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

- prawo jazdy kat. B,

-mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie do 2500 do 3500 zł brutto

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny pod numerem 537 597 666. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99768 ofert pracy. Sprawdź!