Spawacz MIG/MAG

Sanit

Lublin

2016-11-21

Firma SANIT Construction poszukuje pracownika na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

SANIT Construction - Generalny wykonawca oraz podwykonawca robót budowlanych. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym w zakresie budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. SANIT buduje markę godną zaufania w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania na stanowisku:

- Uprawnienia spawacza MIG/MAG

- Minimum 3 letnie doświadczenie w spawaniu

- Zdolności manualne

- Dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność i dokładność

- Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

- Spawanie elementów konstrukcyjnych

- Obsługa narzędzi do obróbki metali

- Łączenie elementów na podstawie rysunków technicznych

- Przygotowywanie powierzchni spawania

- Obsługa i konserwacja powierzonego sprzętu

Oferujemy:

- Korzystne wynagrodzenie

- Stabilne warunki pracy

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie u CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!