Cieśla szalunkowy

Sanit

Lublin

2016-11-21

Firma SANIT Construction poszukuje pracownika na stanowisko:

Cieśla Szalunkowy

Nasze wymagania na stanowisku:

- Wykształcenia zawodowe

 - Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 1 rok

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Sprawność fizyczna

- Dokładność, rzetelność

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie szalunków wg projektu.

- Łączenie ze sobą elementów szalunków systemowych.

- Uczestniczenie w wykonywaniu konstrukcji betonowych.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość dopasowania warunków zatrudnienia do indywidualnych potrzeb pracownika

- Niezbędne narzędzia pracy

Miejsce pracy: Lublin i okolice

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny - 516991271

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!