Monter instalacji sanitarnych

Sanit

Manchaim

2016-11-21

W związku z rosnącą ilością inwestycji SANIT Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych / hydraulik

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie – około 2400 Euro Brutto.
- Pracę na wieloletnim, rentownym kontrakcie.

- Zakwaterowanie w dogodnych warunkach na koszt pracodawcy.

- Pracodawca pokrywa koszty dojazdu na miejsce pracy i powrót do kraju.

- Polską umowę o pracę.

- Możliwość uzyskania premii.

- Pracę ciągłą, przez cały rok.

- Stałe miejsce wykonywania pracy, bez konieczności przeprowadzek.

- Nową, osobistą odzież roboczą oraz zimową odzież ocieplaną.

- Profesjonalne narzędzia pracy.

- Możliwość dopasowania warunków zatrudnienia do potrzeb pracownika.
- Pracę w uporządkowanych warunkach.

Nasze wymagania na stanowisku:
- Wykształcenie – Zawodowe, profil – monter instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub pokrewny
- Doświadczenie zawodowe – minimum 2 lata na podobnym stanowisku.

- Doświadczenie w pracy na obiektach mieszkaniowych.
- Znajomość współczesnych rozwiązań technologicznych z zakresu instalacji sanitarnych.

- Znajomość języka Niemieckiego NIE jest wymagana.

Zakres obowiązków:
- Montaż elementów instalacji sanitarnych na podstawie rysunków technicznych oraz zaleceń nadzoru.

- Wykonywanie instalacji kanalizacji, centralnego ogrzewania, wody użytkowej oraz elementów wentylacji.
- Uszczelnienie instalacji, wykonanie otulin i mocowania.
- Instalacja elementów armatury, urządzeń sterujących, kotłów itp.

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych przez portal, lub kontakt telefoniczny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie u CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: