Sprzątanie domów i biur - Niemcy

Polvik

Flensburg

2016-11-21

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem.

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko sprzątacz domów i biur we Flensburgu, w Niemczech (przy granicy z Danią).

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie domów, mieszkań, biur, mycie okien oraz inne prace związane z utrzymaniem czystości.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt niemiecki,
  • Możliwość nadgodzin,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Możliwość długoterminowej współpracy,
  • Ubezpieczenie,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy,
  • Opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Miejsce pracy: Flensburg, Niemcy

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim lub angielskim) na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99341 ofert pracy. Sprawdź!