Operator wózka widłowego wysokiego składu - umowa o pracę

Akcja Job

Poznań

2016-11-21

GRUPA AKCJA JOB
Libra Europe Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej– NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje pilnie osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADU
(system 2-zmianowy)

Miejsce pracy: Koninko k. Poznania

Zadania:

• Obsługa wózka widłowego wysokiego składu
• Kompletowanie zamówień
• Inne czynności magazynowe.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy logistycznej, w tym w obsłudze wózka widłowego wysokiego składu
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
• Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany,
• Dobra kondycja fizyczna, siła fizyczna.

Oferujemy:

• Umowę o pracę z Agencją, a po okresie próbnym umowa bezpośrednio z firmą
• Stałe wynagrodzenie + benefity
• Praca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!