Operator wózków widłowych - Dąbrowa Górnicza

Monteco Sp.z o.o.

Dąbrowa Górnicza

2016-11-21

MONTECO Sp. z o.o. oddział w Dąbrowie Górniczej, firma prężnie działająca na rynku światowym oraz krajowym z długoletnią tradycją, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko :

-Operator wózka widłowego.

Zadania:
- prace magazynowe (magazyn z wyrobami stalowymi)
- obsługa wózka widłowego
- załadunek i rozładunek
- przewożenie materiałów między wydziałami

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe i umiejętność jazdy wózkiem widłowym- warunek konieczny
- aktualne badania psychotechniczne (możliwość wykonania podczas badań wstępnych)
- rzetelność
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
- dodatkowe ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę na 3 zmiany

Kandydatów prosimy o przesłanie CV z aktualnym numerem telefonu, oraz dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Po otrzymaniu dokumentu skontaktujemy się z Państwem w celu weryfikacji oraz omówienia spotkania.

Tel. kontaktowy do firmy Monteco- 533 363 990