Piekarz

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Środa Wielkopolska

2016-11-21

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Piekarz

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Nr ref.: pie/sro/2016

Zadania:
- przygotowywanie produktów i wypiek wyrobów wytwarzanych w firmie.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe,
- doświadczenie na stanowisku piekarza,
- ważna książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych,
- dobra organizacja pracy własnej,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Zapewniamy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
- stabilne zatrudnienie,
- pracę w systemie dwuzmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: APLIKUJ (w tytule maila prosimy wpisać: nr ref.: pie/sro/2016) lub zapraszamy do biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 (parter).

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko  wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Polub nasz fanpage na Facebooku a codziennie dowiesz się o nowych ofertach pracy. https://www.facebook.com/antidotumaziekarz

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99197 ofert pracy. Sprawdź!