Księgowa pilnie poszukiwana - umowa o pracę

HR Support

Warszawa

2016-11-21

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie poszukujemy do firmy, działającej na rynku owoców i warzyw mrożonych. Firma dostarcza produkty firmom gastronomicznym, detalicznym i przemysłowym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy na stanowisko:

KSIĘGOWA

OBOWIĄZKI :
- minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
- prowadzenie dokumentacji i ewidencji finansowo-księgowej łącznie z rozrachunkami
- wystawianie dokumentów księgowych
- prowadzenie dokumentacji i ewidencji magazynowej
- ustalanie kosztu jednostkowego na podstawie protokołu przerobu
- kompleksowe wstawianie faktur krajowych i zagranicznych
- bieżące prace i czynności związane z funkcjonowaniem Działu Księgowo-Finansowego firmy

WYMAGANIA:
- bieżąca znajomość przepisów podatkowych
- znajomość programu finansowo-księgowego Finka,
- znajomość programu magazynowego Finka Mag oraz Finka Faktura pro
- rzetelność, dokładność, systematyczność

FIRMA OFERUJE:
- zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę w stabilnej firmie istniejącej od 1988 roku
- możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu rozliczeń podatkowych
- możliwość uczestniczenia w szkoleniach zgodnych z zainteresowaniami kandydata
- niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!