Operator wózka widłowego

Derksen Polska Sp. z o.o.

Tilburg

2016-11-21

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Holandii na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Tilburg

Zakres obowiązków:

  • obsługa różnego typu wózków widłowych
  • załadunek i rozładunek towaru z przyczep lub samochodów dostawczych
  • przygotowanie towaru według specyfikacji
  • Kontrola jakości przychodzących towarów

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Prawo jazy kat. B
  • Znajomość języka holenderskiego
  • Determinacja i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętne radzenie sobie w stresowych sytuacjach

Oferujemy:

  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • Ubezpieczenie
  • Opiekę koordynatora
  • Pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności przed rozpoczęciem zatrudnienia
  • Legalną pracę

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Holandii, na stanowisku:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!