Hostessa

Pure Health&Fitness sp. z o.o.

Gliwice

2016-12-08

Jatomi Fitness aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Promotor / Hostessa fitness

Oczekujemy :

• otwartości na ludzi, łatwości w nawiązywania kontaktów

• miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Dołączając do naszej firmy będziesz częścią ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży sportowej. Elastyczny czas pracy - dopasuj godziny pracy do swoich innych, codziennych obowiązków.

Zadania:

Jako Hostessa/promotor fitness klubu będziesz pozyskiwać potencjalnych klientów wskazując im korzyści płynące z uzyskania statusu Członka Jatomi Fitness. Twoim zadaniem będzie udział w kampaniach promocyjnych w klubie oraz o zasięgu pozaklubowym.

CV proszę przesyłać przez system eRecruiter - link poniżej

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!