Trener personalny

Pure Health&Fitness sp. z o.o.

Kraków

2016-12-09

Jatomi Fitness

Największa sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie posiadamy 37 klubów na terenie kraju  i kilkadziesiąt na innych rynkach. Nasi trenerzy wiedzą w jaki sposób zmotywować Cię do ćwiczeń, sprawić abyś osiągnął rezultaty, a przede wszystkim polubił treningi i uczynił z nich ważną część swojego życia. Jeśli lubisz sport i aktywne spędzanie czasu wolnego a także chciałbyś promować zdrowy styl życia oraz korzyści płynące z członkostwa w naszych klubach to właśnie ciebie szukamy. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • prowadzenie treningów personalnych
  • udzielanie porad treningowych
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań fitness w naszych klubach
  • kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej

Wymagania:

  • kursy i szkolenia: instruktorskie lub trenerskie, zagadnienia fitness, dietetyka, rehabilitacja itp.
  • komunikatywność, optymizm, chęć rozwoju zawodowego, otwartość, cierpliwość
  • doświadczenie mile widziane (szczególnie w prowadzeniu indywidualnych treningów personalnych) oraz praca w klubach fitness/siłowniach
  • dyspozycyjność, otwartość, umiejętność pracy pod presją, pozytywne nastawienie, charyzma
  • znajomość języka angielskiego

Szukamy ludzi otwartych, uśmiechniętych, odpowiedzialnych, które nie boją się nowych wyzwań oraz aktywnych. Oferujemy szkolenia wewnętrzne oraz możliwość awansu.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=163c4fca86b7440ab51f9a29d4633a07

Oferta oczekuje na akceptację administratora.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!