Kontroler Jakości

IdeaHR

Kostrzyn nad Odrą

2016-11-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości
  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność
  • Asertywność, systematyczność
  • Umiejętność oceny wizualnej wyrobów

Opis stanowiska:

  • Bieżąca kontrola elementów w trakcie procesu produkcyjnego
  • Kontrola wyrobów gotowych
  • Wdrażanie akcji korygujących i zapobiegawczych w przypadku reklamacji.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na jedną zmianę od pn. do pt.