Specjalista ds. Rozwoju Systemów ERP

PREMIUM CONSULTANTS

Toruń

2016-11-21

Nasz klient  to polskie przedsiębiorstwo przemysłu elektromaszynowego, Firma przoduje w Europie Środkowo-Wschodniej w obszarze aparatury łącznikowej oraz pomiarowej, a także systemów IT. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 Opis stanowiska:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów w funkcjonowaniu systemów ERP
  • Programowanie rozszerzeń systemów Baan/LN
  • Testowanie nowych konfiguracji i rozszerzeń systemowych
  • Udział w projektach wdrożeniowych systemów ERP
  • (analiza biznesowa potrzeb, implementacja, nadzór powdrożeniowy, modyfikacje)
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Opieka serwisowa i techniczna nad programami z grupy ERP w tym: analiza zmian, współpraca z użytkownikami systemu,
  • Przeprowadzanie testów oprogramowania

   Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomiczny
  • Doświadczenia w obsłudze lub rozwoju systemów ERP
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu administracji bazami danych
  • Znajomość systemu linux na poziomie użytkownika
  • Znajomość języka programowania SQL
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pisania prostych skryptów powłoki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole
  • Nastawienie na klienta wewnętrznego
  • Zdolność analitycznego myślenia z przywiązywaniem wagi do szczegółów
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premie,
  • Ciekawe wyzwania oraz możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o umieszczania w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji , zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883)", "Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną  do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 Ustawy  z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!