konstruktor

Zakłady Mechaniczne "WIROMET" Spółka Akcyjna

Mikołów

2016-11-21

Zadania :

- przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz modeli 3D w programach INVENTOR, NX,

- tworzenie rysunków wykonawczych oraz złożeniowych,

- projektowanie maszyn i urządzeń pod wymagania klienta,

- opracowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.

Wymagania :

   - wykształcenie wyższe techniczne : mechaniczne/energetyczne

     /inne specjalności również będą brane pod uwagę/

   - staż pracy : wskazanie na absolwenta lub osobę z 2-3 letnim stażem pracy na stanowisku

     konstruktora

   - znajomość języka angielskiego, natomiast znajomość języka niemieckiego będzie

     dodatkowym

     atutem

  Umiejętności :

  1. znajomość podstaw rysunku technicznego,
  2. znajomość zagadnień materiałoznawstwa,
  3. biegłe posługiwanie się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, głębokościomierz, kątomierz itp.),
  4. odręczne szkicowanie,
  5. bardzo dobra znajomość programu INVENTOR i NX
  6. znajomość zagadnień obliczeń wytrzymałościowych.
  7. znajomość programu Nastran&Patran,
  8. dobra znajomość pakietu Office w szczególności Excel,
  9. znajomość zagadnień dyrektyw EU (m.in. MD oraz ATEX),
  10. ogólna orientacja w systemie normalizacyjnym,

  Inne

  1. zdyscyplinowanie
  2. punktualność
  3. sumienność
  4. zaangażowanie w pracy
  5. umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

- umowę o pracę na pełny etat

- możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

- korzystne i stabilne warunki pracy

- interesująca praca w prężnie działającej firmie.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!