Pracownik biurowy - Szczecin

OTTO Sp. z o.o.

Szczecin

2016-11-21

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Szczecinie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik biurowy

Nr. Ref. ML/biuroSZCZ/11/2016

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy:

- przygotowywanie oferty przetargowej,
- archiwizacja dokumentów,
- aktualizacja danych w raportach
- przygotowywanie zestawień,
- wprowadzanie danych do EnPort.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy biurowej,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- dokładność, skrupulatność,
- umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

- status osoby uczącej się,
- znajomość programu EnPort.

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie,
- stawkę 12,50 zł brutto,
- praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00/8:00 - 16:00,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

OTTO Work Force Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100021 ofert pracy. Sprawdź!