Kierowca kat. CE – ruchoma podłoga

Luksmann

Niemcy

2016-11-21

LUKSMANN - jesteśmy agencją doradztwa personalnego działającą na rynku niemieckim w zakresie doradztwa personalnego. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści LUKSMANNA potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.

Kierowca kat. CE – ruchoma podłoga – oferta pracy dla kierowcy C+E w Niemczech z możliwością przeszkolenia na walkingfloor

Opis stanowiska:

  • trasy dalekobieżne po Niemczech + trasy międzynarodowe (Francja, Belgia, Dania i inne)
  • prowadzenie pojazdu kat. CE zestaw naczepa typu ruchoma podłoga – walking floor do przewozu materiałów sypkich
  • preferowana współpraca w systemie zjazdowym do Polski 3/1 – 3 tyg. pracy i tydzień wolnego do zjazdu do Polski
  • praca w stabilnej finansowo dużej spedycji
  • firma posiada głównie IVECO

Wymagania:

  • prawo jazdy CE z kodem 95
  • karta kierowcy
  • doświadczenie jako kierowca na walking floorach jest mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny. możliwość przyjęcia osoby chętnej do pracy z niewielkim doświadczeniem na większych zestawach
  • mile widziane uprawnienia ADR
  • podstawy niemieckiego lub angielskiego, w firmie są kierowcy z Polski, którzy znają język i chętnie pomogą na początku zatrudnienia.

Oferujemy:

  • niemieckie zarobki składające się z podstawy na niemieckiej umowie o pracę+ diety międzynarodowe
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pracą za granicą, jak np. ubezpieczenie i zameldowanie
  • terminowe wypłaty
  • pomoc polskiego konsultanta
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem
na adres APLIKUJ lub tel. 0048 500 800 713.

Więcej informacji na www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100914 ofert pracy. Sprawdź!