Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Alfa Elektro Sp. z o.o.

Chełm

2016-11-21

Sieć hurtowni elektrycznych Alfa Elektro Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC
Miejsce pracy: Chełm
Region: Lubelskie

Główny zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;
  • Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;
  • Zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Od idealnych kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenie minimum średnie elektrotechniczne;
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klientów;
  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej bądź instalacyjnej;
  • Znajomość lokalnego rynku elektrotechnicznego;
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office;
  • Predyspozycje zawodowe: komunikatywność, otwartość, orientacja na klienta, obsługa klienta, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Szkolenia techniczne i merytoryczne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez firmę Alfa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Obrońców Westerplatte 81 w Katowicach zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".