Specjalista ds. Gospodarki Obrotu Opakowaniami Zwrotnymi

Spedimex

Stryków

2016-11-21

SPEDIMEX SP. Z O.O. jest polskim, stale rozwijającym się operatorem logistycznym, działającym na terenie Polski i Europy. Firma specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych w zakresie usług magazynowania, dystrybucji, agencji celnej, uzupełnionych o dedykowane rozwiązania branżowe.
Od 1993 roku Spedimex realizuje projekty logistyki kontraktowej. W 2011 roku firma została wyróżniona za największy wzrost pozycji rynkowej, w 2012 roku za konsekwentne umacnianie pozycji rynkowej, a w 2014 zyskała zaszczytny tytuł Solidnego Pracodawcy Dekady.  W roku 2016 otrzymała wyróżnienie w konkursie „Pracodawca Roku 2015”

Zapraszamy do procesu rekrutacji osoby, które są zainteresowane objęciem stanowiska:

Specjalista ds. Obrotu Opakowaniami Zwrotnymi

Miejsce pracy: Stryków

Nr referencyjny: SOOZ/STR

 Opis stanowiska:

  • nadzorowanie procesu obrotu paletami pomiędzy firmą, klientami a usługobiorcami
  • kontrolowanie ilości opakowań wykorzystywanych w firmie
  • koordynacja gospodarki obrotu paletami
  • zarządzanie zakupami i stanem palet
  • wyjaśnianie zaistniałych nieprawidłowości
  • potwierdzanie sald i windykacja palet od odbiorców i spedytorów
  • współpraca z oddziałami firmy, klientami oraz wykonawcami usług
  • prowadzenie dokumentacji
  • analizowanie i raportowanie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane w branży TSL)
  • doświadczenie w ewidencji i windykacji opakowań zwrotnych będzie atutem
  • wiedza z zakresu klasyfikacji palet
  • biegła obsługa programu Excel
  • motywacja i zaangażowanie
  • zdolność analitycznego myślenia
  • operatywność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pełną wyzwań pracę w grupie specjalistów
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bezpłatną opiekę medyczną w najlepszej w Polsce sieci placówek prywatnych

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997; dziennik ustaw nr 133, poz. 883”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!