Business Development Manager - agencje reklamowe/marketingowe.

UBP Consulting Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-21

(miejsce pracy: Warszawa)

Studio filmowe będące liderem na rynku.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - agecje reklamowe/marketingowe.
  • Analizowanie rynku pod kątem produkcji filmowych/telewizyjnych/reklamowych.
  • Odpowiedzialność za dalszy rozwój planów firmy.
  • Tworzenie i prezentowanie ofert.
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji.
  • Prowadzenie bazy klientów.
  • Reprezentowanie firmy w przetargach oraz konkursach ofert.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych.
  • Umiejętności przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji.
  • Minimum 5 letniego doświadczenia w dziale handlowym w firmie z branży komunikacji marketingowej/domu produkcyjnego
  • Komunikatywności (w mowie i piśmie), samodzielności, kreatywności
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Znajomości rynku i branży reklamowej
  • Inicjatywy i determinacji w działaniu
  • Energii, zaangażowania i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i komunikatywności

Kandydatowi oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny - wynagrodzenie w oparciu o własną działalność gospodarczą na poziomie około 10.000 zł w zależności od poziomu doświadczenia + prowizje (procent od zysku)
  • Szansę szybkiego rozwoju praktycznych umiejętności w firmie będącej liderem branży
  • Dużą samodzielność działań
  • Wsparcie ze strony zgranego zespołu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość indywidualnego rozwoju

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://www.ubpconsulting.pl/cp/j/7495/a/4/business-development-manager-agencje-reklamowe-marketingowe
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102287 ofert pracy. Sprawdź!