Area Sales Manager CZ & SK

Talent Code

Katowice

2016-11-21

Miejsce pracy: Czech Republic & Slovakia

 Opis stanowiska:

  • Realizacja założonych planów strategicznych, sprzedażowych oraz marketingowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów i organizacja sieci dystrybucyjnej (importerskiej i dystrybutorskiej)
  • Budowanie długofalowych relacji z istniejącymi i nowymi partnerami handlowymi
  • Prowadzenie szkoleń handlowych i produktowych dla partnerów
  • Bieżące monitorowanie skuteczności działań sprzedażowych
  • Bieżące raportowanie wyników do przełożonego

 Wymagania:

  • Znajomość rynku narzędziowego (elektronarzędzia / narzędzia ręczne) Czechy i Słowacji
  • Min. 5-letnie doświadczenie w handlu B2B
  • Biegła znajomość języka czeskiego
  • Preferowane doświadczenie w branży technicznej / narzędziowej
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Skuteczna komunikacja interpersonalna
  • Umiejętność poruszania się w środowisku wielokulturowym
  • Silna motywacja do pracy w międzynarodowej grupie
  • Inicjatywa i kreatywność w rozwiązywaniu zadań oraz problemów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w swojej branży
  • Międzynarodowe szkolenia
  • Motywujące wynagrodzenie z korzystnym systemem prowizyjnym i premiowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Interesujące wyzwania związane z pracą w międzynarodowym środowisku
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!