Pracownik w sklepie medycznym

JOBS

Poznań

2016-11-21

Pofam-Poznań Sp. z o.o. jest firmą powołaną w roku 1992, w celu kontynuowania działalności Poznańskiej Fabryki Artykułów Medycznych. Toteż od początku firma jest ściśle związana z najnowocześniejszą techniką medyczną. W pierwszym okresie firma zajęła się głównie sprzętem do wkłuć i pobrań oraz wyposażeniem i zaopatrzeniem laboratoriów w medycynie, w przemyśle rolno-spożywczym oraz dla celów sanitarno-epidemiologicznym, badań wody i środowiska. Dość szybko oferta zostaje poszerzona o środki pomocnicze, sprzęt ortopedyczny oraz sprzęt do wyposażania placówek i stanowisk pracy o różnym zakresie. Aktualnie firma działa na rynku w zakresie: dystrybucji sprzętu na potrzeby medycyny /diagnostyka, leczenie i opieka, zaopatrzenie w środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne, chirurgia plastyczna/ wyposażenie i zaopatrzenie laboratoriów produkcja obuwia /Pofam Jedność - Zakład Pracy Chronionej/ produkcja wózka do aktywnej rehabilitacji Unity SET produkcja protez piersi Maxima i klinów przeciwobrzękowych produkcja materacy i poduszek przeciwodleżynowych Oferty są tak skonstruowane, że zapewniają kompleksowe zaopatrzenie indywidualnego klienta /pacjenta/, bądź całej branży.

Numer referencyjny: P/SM/jobs.pl

Miejsce pracy:  Poznań (wielkopolskie)

Obowiązki:

  • obsługa klienta w sklepie,
  • sprzedaż artykułów medycznych za gotówkę i na refundację
  • kontakt ze środowiskiem medycznym / reklamę sklepu w środowisku medycznym

Wymagania:

  • poszukujemy osoby komunikatywnej, energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi, której nie obca jest praca przy komputerze oraz kontakt z klientem i handlem, potrafiącej odnaleźć się w stresujących sytuacjach
  • wykształcenie medyczne z kierunku:
  • fizjoterapia, rehabilitacja, farmacja, pielęgniarstwo, ortopedia lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych / warunek konieczny – tylko podane kierunki / dowolnie 1 / lub kurs będą brane pod uwagę / PROSIMY NIE SKŁADAĆ APLIKACJI BEZ WYMIENIONEGO WYKSZTAŁCENIA /
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym

Aplikacje tj. Cv + List motywacyjny prosimy składać drogą mailową

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!