Laborant

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-11-21

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.(Nr 10618) jest agencją
doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży chemicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Laborant
Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność obsługi aparatów i urządzeń laboratoryjnych
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji
  • Zaangażowanie i pro aktywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w grupie i efektywnego rozwiązywania problemów

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie kontroli analitycznej
  • Wyznaczanie parametrów chemicznych dla surowców przeznaczonych do produkcji oraz wyrobów gotowych
  • Kontrola jakościowa wybranych odczynników do użytku w laboratorium
  • Wykonywanie badań (próbki)
  • Zapisy wyników w bazie danych elektronicznie
  • Praca w systemie 3-zmiennym

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności zawodowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!