Asystentka Działu Zakupów

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-11-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Asystent/-ka działu zakupów

Miejsce pracy: lubuskie / Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Wspieranie działu zakupów w planowaniu zaopatrzenia materiałowego i nadzorowaniu stanów magazynowych
  • Zakup materiałów
  • Sporządzanie, wysyłanie i monitorowanie zamówień
  • Praca w systemie MRP w zakresie obsługi zamówień i dostaw
  • Udział w poszukiwaniu i rozwój lokalnych dostawców
  • Nadzór nad dokumentacją zakupową

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość systemów komputerowych MRP będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zdolności analityczne, nastawienie na współpracę oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale zakupów
  • Dobrą atmosferę opartą na współpracy
  • Pracę w stabilnej firmie z międzynarodowym kapitałem
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Umowę o pracę

Dla naszego klienta poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu księgowości/ finansów/ ekonomii
  • Minimum 5 lat praktycznego doświadczenia w obszarze księgowości/ finansów
  • Doświadczenie na stanowisku głównego księgowego
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z podatkiem VAT oraz standardów księgowości międzynarodowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność zarządzania zespołem
  • Pozytywne podejście do pracy i otwartość we współpracy z innymi działami firmy
  • Dokładność i mocne ukierunkowanie na terminową realizację zadań

  • Nadzór nad księgowością
  • Planowanie i kontrola działalności firmy zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych  i statystycznych
  • Wprowadzanie projektów usprawniających procesy księgowe
  • Współpraca z kontrahentami i pozostałymi działami firmy
  • Wsparcie członków zespołu księgowości w codziennej działalności

Oferta:

  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99758 ofert pracy. Sprawdź!