Zbrojarz lub cieśla szalunkowy

Polvik

Oslo

2016-11-21

Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy PlusVikar z dużym powodzeniem działa na polskim rynku w zakresie rekrutacji pracowników do sektorów: motoryzacyjnego, logistycznego, budowlanego, technicznego, opiekuńczego oraz służby zdrowia. Jeśli szukasz pracy na terenie Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Niemiec lub Wielkiej Brytanii to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Opis stanowiska pracy:

Praca w zawodzie cieśli szalunkowego lub zbrojarza dla norweskich firm budowlanych.

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w pracy w Norwegii w zawodzie cieśli lub zbrojarza
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Posiadanie aktualnego norweskiego numeru personalnego będzie dodatkowym atutem
- Mile widziane własne auto,
- Mile widziane kursy np. varme arbeider itp.

Co oferujemy ?

- Atrakcyjne stawki godzinowe : 181-200 NOK brutto,
- Zatrudnienie na podstawie norweskiego kontraktu,
- Prace przy różnych projektach budowlanych w Norwegii,
- Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę,
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania jak najbliżej miejsca pracy,

Ponadto:

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Nawet, jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań - zachęcamy do aplikowania, być może znajdziemy bardziej dopasowaną do Ciebie ofertę.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, wyślij mail bezpośrednio do konsultanta APLIKUJ, lub skontaktuj się z nami pod telefonem:
+48 790 623 321

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!