Mechanik naczep-chłodni Dania

Polvik

Padborg

2016-11-21

Nasza agencja pracy tymczasowej Polvik Sp. z o.o. (nr w rej. 11310)  z siedzibą w Szczecinie poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Serwisanta naczep-chłodni na terenie Danii, Padborg.

CO OFERUJEMY ?

- Zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej

- Bardzo dobre stawki godzinowe,- 130 DKK/h brutto, płatne dodatkowo za pracę po godzinie 18.00 (164 DKK/h) oraz w weekendy (195 DKK/h) – stawki brutto

- Możliwość zjazdów do domu,

- Długoterminową współpracę,

- Minimum 40h pracy / tygodniowo, możliwość nadgodzin

- Ubezpieczenie zdrowotne,

- Zapewniamy zakwaterowanie,

 

PONADTO :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

 

CZEGO WYMAGAMY ?

- doświadczenia w standardowym serwisie naczep,

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

- doświadczenie w serwisie naczep-chłodni, Thermo King,

Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, zachęcamy do wysłania CV - być może znajdziemy bardziej dopasowaną do Ciebie ofertę !

 

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

Podstawowy serwis naczep, także naczep-chłodni, naprawa naczep.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, wyślij mail bezpośrednio do konsultanta APLIKUJ, lub skontaktuj się z nami pod telefonem:
+48 790 623 321

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.