Specjalista ds. Planowania Produkcji

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-11-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z okolic Gorzowa Wlkp., poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

Miejsce pracy: okolice Gorzowa Wlkp.

Opis stanowiska

  • Tworzenie planów produkcyjnych w oparciu o zamówienia oraz stany magazynowe
  • Kontrola planów produkcyjnych
  • Opracowywanie, wdrażanie i zarządzanie systemem planowania produkcji
  • Nadzorowanie i weryfikcja zamówień
  • Wprowadzanie usprawnień dotyczących działu planowania produkcji i procesów produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu logistyki, gospodarki materiałowej lub inżynierii produkcji)
  • Język angielski lub język niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych oraz awansowania w strukturach firmy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99928 ofert pracy. Sprawdź!