Specjalista ds. Kadr i Płac

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-11-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: okolice Gorzowa Wielkopolskiego

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Kompleksowa realizacja procesów kadrowych
  • Naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Sporządzanie listy płac, deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań do GUS
  • Sporządzanie raportów i zestawień

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność i doświadczenie w pracy w programie Płatnik
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i stabilne zatrudnienie
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Pracę w dobrej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!