Specjalista ds. usług (maszyny)

Akcja Job

Poznań

2016-11-21

GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE  - Agencja Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 9778
 dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

 SPECJALISTA DS. USŁUG (MASZYNY)
Miejsce pracy: woj. śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, małopolskie

 Twoje przyszłe zadania:
•Aktywne pozyskiwanie klientów dla wypożyczalni i serwisu
•Oferowanie usług wypożyczalni i serwisu maszyn budowlanych
•Zarządzanie flotą wypożyczalni
•Realizacja planów budżetowych
•Współpraca z innymi oddziałami firmy

Oczekiwania:
•Wykształcenie minimum średnie
•Doświadczenie na podobnym stanowisku
•Znajomość maszyn budowlanych i ich zastosowania
•Prawo jazdy kat. B (praca jest mobilna)
•Podstawowa znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook)

Mile widziane:
•Wykształcenie o profilu budowlanym, mechanicznym lub logistycznym
•Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
•Umiejętność pracy na programach iScala, CoMoTel, CRM
•Umiejętność pracy pod presją czasu
•Uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych (koparki, ładowarki)
•Doświadczenie w podobnej branży

Nasz Klient oferuje:
•pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
•umowę o pracę
•stałe zatrudnienie w młodym, przyjaznym zespole ze spokojną atmosferą
•wynagrodzenie podstawowe + premie za wyniki
•mobilną pracę gdzie teren obejmował będzie 2 województwa, znajdujące się obok siebie

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!