Główny Technolog

IdeaHR

Gorzów Wielkopolski

2016-11-21

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego Klienta poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

GŁÓWNY TECHNOLOG

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych
  • Optymalizacja i usprawnienie realizacji produkcji
  • Opracowywanie i aktualizowanie instrukcji technologicznych
  • Kontrola procesów technologicznych
  • Kontrola poprawność przebiegu produkcji z uwzględnieniem jakości produktu końcowego, kosztów jego wytworzenia i zgodności z przyjętymi normami technologicznymi
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Koordynacja prób technologicznych i ustalanie parametrów
  • Współpracuje z innymi działami firmy
  • Zarządzanie pracą zespołu technologów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa Produkcji w branży metalowej
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość zagadnień i procesów technologicznych w branży metalowej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Samodzielne stanowisko umożliwiające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne warunki finansowe

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!