Koordynator Projektów Fundraisingowych (F2F)

JOBS

Warszawa

2016-11-21

Jesteśmy  organizacją dobroczynną, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie  z powodzeniem realizuje swoją misję  w Polsce już od ponad 30 lat.

Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)
Nr referencyjny: MF/10/16/jobs.pl

Zakres zadań:

  • Współtworzenie, wdrażanie i koordynowanie realizacji strategii projektu
  • Rekrutowanie fundraiserów F2F
  • Szkolenie, motywowanie i podnoszenie jakości pracy zespołów F2F
  • Koordynowanie pracy fundraiserów F2F
  • Monitorowanie i raportowanie wyników
  • Prowadzenie działań w wybranych mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie materiałów fundraisingowych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe, najlepiej w dziedzinie fundraisingu, marketingu bezpośredniego, w budowaniu i wdrażaniu strategii w tym fundrisingowych, a także współpracy z darczyńcami
  • Doświadczenie w pracy przy projekcie F2F (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy z zespołem
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • Samodzielność, nastawienie na działanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pełną wyzwań, dająca ogromną satysfakcję pracę w międzynarodowym środowisku w jednej z największych organizacji na świecie
  • Rozwój zawodowy i szkolenia
  • Współpracę w doświadczonym i kreatywnym zespole profesjonalistów

Zainteresowane osoby zapraszamy do nadesłania CV i listu motywacyjnego z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego za pomocą Aplikuj teraz

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!