Elektromechanik

JOBS

Międzyrzec Podlaski

2016-11-21

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Numer referencyjny: EL/MECH/jobs.pl

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

Opis stanowiska:

  • Obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych, instalacji elektrycznych, również sprzętu AGD
  • Bieżące utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń specjalistycznych,
  • Wykonywanie prac remontowych i konserwacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne / zawodowe- preferowane elektromechanika,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!