Magazynier

JOBS

Tomaszów Mazowiecki

2016-11-21

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Numer referencyjny: magazynier/jobs.pl

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie towarów do magazynu,
  • Przygotowywanie towarów do wysyłek,
  • Monitorowanie zapasów magazynowych,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/zasadnicze – zawodowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność,
  • Książeczka sanitarno – epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zdobycie bogatego doświadczenia zawodowego,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz wpisując w temacie „MAGAZYNIER”.