Spedytor Międzynarodowy

Usługi Transportowe Kujach Jan

Korne

2016-11-21

Rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna zatrudni spedytora międzynarodowego ze znajomością języka francuskiego i niemieckiego lub angielskiego.

Obowiązki:

• planowanie i organizowanie transportów: krajowych i międzynarodowych,
• nadzór obsługiwanych zleceń spedycyjnych i transportowych ,
• koordynowanie współpracy z klientami oraz przewoźnikami,
• dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
• inne prace biurowe związane z rodzajem działalności firmy.

Wymagania:

• znajomość obsługi komputera,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku/ w podobnej branży,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• komunikatywność i asertywność,
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne zarobki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99352 ofert pracy. Sprawdź!