Pozyskiwanie punktów kolportażu wydawnictwa

Optymedia Sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-21

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemt oboecnie osoby na stanowisko Pozyskiwania punktów kolportażu wydawnictwa - idealna praca dla studenta, elastyczne godziny.

Miejsce pracy: Wrocław

Optymedia Sp. z o.o. od kilkunastu lat prowadzi działalność związaną z promocją ofert nieruchomości. Jesteśmy wydawcą ogólnopolskiego portalu nieruchomosci.com.pl oraz sprawdzonych i uznanych na rynku wydawnictw drukowanych – Atlasu Inwestycji Mieszkaniowych oraz Katalogu Mieszkań i Domów. W związku z dynamicznym rozwojem produktów szukamy osób chętnych do współpracy przy realizacji naszego projektu.

Zadania:
• uzyskiwanie zgody na bezpłatny kolportaż naszego wydawnictwa w drobnych punktach usługowych itp. (np. fryzjerzy, kosmetyczki, warsztaty samochodowe, stomatolodzy...) na podstawie istniejącej bazy;
• samodzielne poszukiwanie nowych punktów kolportażu, do których będzie mogła trafiać nasza darmowa gazeta.

Wymagania:
• otwartość i komunikatywność,
• dobra organizacja pracy, samodzielność,
• nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
• dobra prezencja.

Oferujemy:
• Elastyczne godziny pracy, zależne tylko od godzin otwarcia pozyskiwanych punktów.
• Oferta idealna także dla studentów studiów dziennych.
• Przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonego zespołu.
• Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od liczby pozyskanych punktów kolportażu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ w temacie wiadomości wpisując: KOLPORTAŻ WYDAWNICTWA

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99992 ofert pracy. Sprawdź!