Konstruktor opraw oświetleniowych

JOBS

Gdańsk

2016-11-21

Opis stanowiska:

  • tworzenie konstrukcji i modeli konstrukcyjnych opraw oświetleniowych oraz innych elementów mechanicznych
  • opracowywanie i wykonywanie rysunków, modeli 3D, wykazów kompletacyjnych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej we współpracy z dostawcami, działem produkcyjnym
  • opracowywanie kalkulacji ofertowej i powykonawczej
  • nadzorowanie wykonania prototypów
  • pełnienie nadzoru konstrukcyjnego nad wykonaniem wyrobu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika, budowa maszyn)
  • znajomość procesów technologicznych obróbki metali
  • doświadczenie na stanowisku Konstruktora
  • umiejętność obsługi programów CAD, SOLIDWORKS
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego organizowania własnej pracy
  • samodzielność

Oferujemy:

  • Praca na jedną zamianę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w rozwijającej się w firmie z branży opraw oświetleniowych
  • niezbędne narzędzia
  • szkolenia i rozwój
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!